HAKKIMIZDA

Modern hayatı şekillendiren yeni Tasarımların öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Atölye GALATA, 2001 yılında kuruldu.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı tasarımları bünyesinde barındıran Atölye GALATA, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Atölye GALATA’ nın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer alıyor. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Grup dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil ediyor.

Atölye GALATA’ nın yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtıyor. Atölye GALATA, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlıyor. Grubun sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetiliyor.

Grup, özellikle kültür-sanat, eğitim ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçiriyor. Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Atölye GALATA, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlıyor.

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Atölye GALATA, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiriyor. Atölye GALATA standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam ediyor.

Bir cevap yazın